Jakub Kosieliński z klasy I TBFg zwycięzcą 1 edycji "Elektryk Liga - tenis stołowy

Jakub nie pozostawił żadnych złudzeń wygrywając wszystkie swoje mecze w turnieju tracąc zaledwie 2 sety. Walka o drugie miejsce była natomiast bardziej wyrównana między dwoma uczniami z klasy IV TC. Zwycięzca został wyłoniony dopiero po 5-cio setowym pojedynku, w którym lepszy okazał się Arkadiusz Kusy pokonując Mateusza Woziwosińskiego.

Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej dla klas I i II

W dniu 6 czerwca 2018 r. w Zespole Szkół Zawodowych im. M.Skłodowskiej-Curie w Płocku odbył się Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej dla klas I i II.

Turniej został zorganizowany z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego. Wzięły w nim udział 6-osobowe drużyny z poszczególnych klas (5 zawodników na boisku i 1 rezerwowy). Turniej został rozegrany na boisku szkolnym w systemie pucharowym.

Liga Lekkoatletyczna Szkół Ponadgimnazjalnych

Dnia 17 kwietnia 2018 roku na Stadionie Miejskim w Płocku odbył się drugi rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych z udziałem naszej trzynastoosobowej reprezentacji. Nasi lekkoatleci dali z siebie wszystko, wygrali wtorkowe zawody i w punktacji łącznej sezonu 2017/2018 zajęli również 1. miejsce. Ponadto osiągnęli kilka doskonałych wyników indywidualnych.

Bieg Wagarowicza 2018

Trzecie miejsce Bartka Kupisa z kl. 2 TC w corocznym biegu wagarowicza który, odbył się 21 marca w ZS nr 1. Bartek startował w silnej obsadzie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych na dystansie ok.1300m. Poza nim dobrze wypadli też pozostali uczniowie.

Bieg ma tradycję. Była to już 27. edycja

Turniej piłki nożnej

W dn. 23.02.2018 odbył się turniej piłki nożnej halowej w Zespole Szkół Technicznych o Puchar Dyrektora ZST w Płocku. W turnieju wzięło udział 8 drużyn z płockich szkół ponadgimnazjalnych.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce. Dodatkowo uczeń naszej szkoły Kacper Domina został najlepszym strzelcem turnieju.

Kolejność końcowa drużyn:

1. LO im. Małachowskiego