W podróży z e-buggy. Część 1

W podróży z e-buggy - innowacyjny program praktyk. Uczniowie budują pojazd elektryczny na warsztatach szkolnych. Relacja z budowy - część 1.

Misja dron. Część 1

Misja dron - innowacyjny program praktyk. Uczniowie budują drona na warsztatach szkolnych. Relacja z budowy - część 1.

Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny 2019

Uczniowie klasy trzeciej o profilu technik mechanik z ZSZ im. Marii Skłodowskiej-Curie: Mateusz Brzeziński, Mateusz Rajkowski i Adrian Sochocki w dniu 30.04.2019r. reprezentowali szkołę na Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym (etap rejonowy). Konkurencje Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego zostały przeprowadzony na terenie Gostynińskiego Centrum Edukacji.

Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

Uczniowie klasy trzeciej o profilu Technik Mechanik z ZSZ im Marii Skłodowskiej-Curie: Kamil Białkowski, Piotr Leński i Radosław Piegat w dniu 20.04.2018r. reprezentowali szkołę na Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym (etap rejonowy).

Etap rejonowy Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego został przeprowadzony na terenie Gostynińskiego Centrum Edukacji.

Wycieczka na Targi Warsaw Motorcycle Show 2018

W czasie zwiedzania targów Warsaw Motorcycle Show uczniowie z Technikum ZSZ im. Marii Skłodowskiej - Curie mieli możliwość: zapoznania się ofertami i prezentacjami kilkudziesięciu wystawców, spotkania się z cenionymi zawodnikami motorsportu.

Młodzież brała udział w interaktywnych wykładach o bezpieczeństwie na drodze i prelekcjach dotyczących pierwszej pomocy.