Skład Rady Pedagogicznej

  1. Baryła Krzysztof- Przedmioty zawodowe

  2. Baryła Małgorzata - Matematyka

  3. Brudnicki Wojciech - Przedmioty zawodowe

  4. Chlebny Andrzej - Przedmioty zawodowe

  5. Cichosz Grzegorz - Przedmioty zawodowe

  6. Ciećwierz Katarzyna - Język polski

  7. Dzierżawski Ryszard - Przedmioty zawodowe

  8. Gąsiorowski Rafał - Przedmioty zawodowe

  9. Gąsiorowski Tadeusz- Przedmioty zawodowe

  10. Grześkowiak-Kozłowska Ewa - psycholog szkolny

  11. Hetkowska Bożena- Przedmioty zawodowe

  12. Jankowski Sławomir - Przedmioty zawodowe

  13. Jeziorska Małgorzata- Język niemiecki

  14. Kajkowski Marek- Przedmioty zawodowe

  15. Kapela Artur - Wychowanie fizyczne

  16. Kapela Marta - Język angielski

  17. Karaman Jacek - Przedmioty zawodowe

  18. Karasińska-Ciarka Katarzyna - Surdopedagog, Oligofrenopedagog

  19. Kardaś Sławomir - Przedmioty zawodowe

  20. Kąpiński Sławomir - Wychowanie fizyczne

  21. Kiełbasiewicz Emilia - Wiedza o społeczeństwie, Historia

  22. Kowalski Paweł - Przedmioty zawodowe

  23. Kozyra Joanna - Język angielski

  24. Kozyra Tomasz - Wychowanie fizyczne

  25. Krzewińska Hanna - Język polski

  26. Kulikowska Agnieszka - Język polski

  27. Kuliński Piotr - Przedmioty zawodowe

  28. Kwiatkowska Anna - Chemia, Matematyka

  29. Lemanowicz Dariusz - Przedmioty zawodowe

  30. Lesiuk Mariusz - Język niemiecki

  31. Lewandowski Damian - Matematyka

  32. Lewandowski Rafał - Przedmioty zawodowe

  33. Łaszczewska Małgorzata - Fizyka

  34. Łopatowski Jakub - Przedmioty zawodowe

  35. Łyziński Stanisław - Przedmioty zawodowe

  36. Magierska Małgorzata - Pedagog

  37. Malesa Agnieszka - Biologia, BHP

  38. Milczarek Bogdan - Przedmioty zawodowe

  39. Milewski Adam - Przedmioty zawodowe

  40. Nawrocki Zbigniew - Przedmioty zawodowe

  41. Nejman Krzysztof- Wychowanie fizyczne

  42. Niedzielski Jerzy- Fizyka

  43. Paczkowska Ewa- Matematyka

  44. Pasikowski Krzysztof - Przedmioty zawodowe

  45. Pawłowski Robert - Przedmioty zawodowe

  46. Petera Ida- Język angielski

  47. Pikała Roman- Instruktor praktycznej nauki zawodu

  48. Piórkowski Wojciech - Religia

  49. Pocheć Marcin - Przedmioty zawodowe

  50. Portalska Barbara - Geografia, Biologia

  51. Rosowska Agnieszka - Fizyka

  52. Rumianowski Jarosław - Przedmioty zawodowe

  53. Siemieniako Katarzyna - Język angielski

  54. Siemienik Krzysztof - Język niemiecki

  55. Sitarczyk Donata - Matematyka

  56. Stępniewski Mariusz - Wychowanie fizyczne

  57. Strzałkowski Paweł - Przedmioty zawodowe

  58. Szadkowski Dariusz - Psycholog

  59. Szczepkowska-Okraszewska Joanna - Religia

  60. Szpetulski Jacek - Przedmioty zawodowe

  61. Szwech Jan - Przedmioty zawodowe

  62. Szymański Jan - Przedmioty zawodowe

  63. Szymborski Stefan - Przedmioty zawodowe

  64. Trzciński Zdzisław - Przedmioty zawodowe

  65. Twarda-Wojda Ewa - Język polski

  66. Walczak Krzysztof - Przedmioty zawodowe

  67. Warda Adam - Religia

  68. Wiatrek Wiesław - Przedmioty zawodowe

  69. Wieteska Tomasz - Przedmioty zawodowe

  70. Wiśniewska Ewa - Geografia

  71. Witek Marek - Przedmioty zawodowe

  72. Witkowski Paweł - Przedmioty zawodowe

  73. Włodarska Magdalena - Biblioteka

  74. Wojciechowska Oliwia - Historia

  75. Zagroba Aleksandra - Przedmioty zawodowe

  76. Zagroba Tomasz - Przedmioty zawodowe

  77. Zielińska Irena - Nauczyciel bibliotekarz

  78. Zieliński Zdzisław - Przedmioty zawodowe

  79. Zwarycz Adam - Inspektor BHP, Przedmioty zawodowe